Obrazové snímačePřehled produktů : Obrazové snímače

Obrazové snímače společnosti Pepperl+Fuchs představují přechodovou fázi mezi standardními optickými snímači a nákladnými strojními systémy pro snímání obrazu tím, že jsou výkonné a flexibilní. Byly vyvinuty pro jednoduchou instalaci a provoz bez programovacího jazyka. Obrazové snímače jsou významně účinnější a flexibilnější než například světelné bariéry a jsou designově mnohem jednodušší díky nastavení pro jednu zvláštní aplikaci, a tedy jsou levnější než konvenční systémy strojového vidění.


Produkty – obrazové snímače

Obrazový snímač BIS510Obrazové snímače – ověření tištěných stran

Snímače ověřující potisk stran BIS510 a VOS412-BIS podporují rychlé a snadné monitorování správného pořadí stránek založených ve stroji, například při sestavování, přehýbání nebo balení.

Obrazový snímač VOS120-FFPLObrazové snímače – kontrola přesného umístění

Obrazový snímač VOS120-FFPL byl vyvinut pro kontrolu přesného umístění provozního vybavení vysokoúložných skladovacích systémů. Detekuje kruhové otvory v skladovací konstrukci a jejich poziční odchylku od nominální pozice.

Obrazový snímač VOS312Obrazové snímače řady VOS300

Snímač VOS302 je univerzální obrazový snímač vhodný pro detekční úkoly typu přítomnost, kompletnost nebo kontrola pozice. Lze jej konfigurovat prostřednictvím intuitivního počítačového rozhraní VOS3 Config; provoz je možný bez připojeného počítače.


Servis

Snímač pro snímání obrazu BIS510 – jednička v ověřování tištěných stran