Infrastruktura sběrnicových systémůPřehled produktů : Infrastruktura sběrnicových systémů

FieldConnex® – Vždy správná volba

FOUNDATION fieldbus H1 a PROFIBUS PA propojují přístroje v poli v libovolném procesním závodu. Fieldbus poskytuje bezproblémovou datovou komunikaci mezi závodem a řídicím systémem a zároveň napájí přístroje v poli.

Topologie Fieldbus odpovídají požadavkům moderního procesního průmyslu. Přístup High-Power Trunk poskytuje dostatek energie a flexibilitu, jakou pro své procesy očekáváte. Zvolte High-Power Trunk jako svou sběrnicovou technologii pro FOUNDATION fieldbus H1 a PROFIBUS PA

  • Robustní jednotky pro napájení a spolehlivá sběrnicová instalační technologie
  • Rozšířená diagnostika pro komplexní sledování výkonu
  • Dobře zvolené koncepty ochrany pro libovolné prostory s nebezpečím výbuchu

Bezpečnost není problém a stabilita je samozřejmostí.


You can even get the intrinsically safe High-Power Trunk for Zone 1 with DART Fieldbus.


FieldConnex představuje sběrnicovou konektivitu. Od jednotek pro napájení po sběrnicové terminátory a bariéry – nechte zkušenost dodat spolehlivé, cenné a úsporné produkty pro váš projekt. Dlouhá servisní životnost komponent chrání vaše investice a zvyšuje efektivitu vaší aplikace.

DART FieldbusDART Fieldbus

Introducing the intrinsically safe High-Power Trunk Concept and components for ultimate freedom in design and operation of fieldbus segments in hazardous area Zone 1.

Advanced DiagnosticsAdvanced Diagnostics

Your fieldbus turns reliably into the well-performing asset you need

Foundation Fieldbus H1Foundation Fieldbus H1
FieldConnex® is the infrastructure for best process plant reliability and availability. For the general purpose and any hazardous area. Find all components from power supplies to wiring to process interfaces to accessories for FOUNDATION Fieldbus H1.
PROFIBUS PAPROFIBUS PA

FieldConnex® is the infrastructure for best process plant reliability and availability. For the general purpose and any hazardous area. Find all components from power supplies to wiring to process interfaces to accessories for PROFIBUS PA.

Ethernet IsolatorEthernet

The Ethernet Isolator – your intrinsically safe Ethernet connection


Servis

DART Fieldbus pro zónu 1
Jiskrová bezpečnost je nyní díky DART Fieldbus mnohem jednodušší. Zjistěte jak!

Technologie