Zařízení s ochranou proti výbuchu

Control Stations and Control Units in various explosion protection types and enclosure materials

Přehled produktů : Zařízení s ochranou proti výbuchu

Společnost Pepperl+Fuchs nabízí široké portfolio elektronických zařízení a řešení pro montáž a řízení strojů a elektrických sítí v náročných prostředích a prostředích s nebezpečím výbuchu.

Různé typy ochrany a pouzder spolu s vysokou úrovní flexibility umožňují navrhovat nejefektivnější řešení ovládání a rozvodů pro jakoukoli aplikaci a průmyslové prostředí.

Zkušení projektoví inženýři pracující ve střediscích Solution Engineering Centers společnosti Pepperl+Fuchs po celém světě, pomáhají zákazníkům nalézt nejefektivnější řešení pro jejich specifické požadavky.


Terminal+Junction Boxes Ex e and Ex iSvorkovnice a rozbočovací skříně Ex e a Ex i

Produktové řady GVU, GL, SLS, XLS, FXLS, a HVB zahrnují celé portfolio výrobků od malých rozbočovačů až po komplexní, konfigurovatelné svorkovnice. Pouzdra jsou vyráběna z různých materiálů včetně polyesteru vyztuženého skelnými vlákny (GRP) a nerezové oceli.

Terminal+Junction Boxes Ex dSvorkovnice a rozbočovací skříně Ex d

Optimální ochranu jakéhokoli zařízení zajistí odolná ohnivzdorná pouzdra řad EJB, GUB, E115 a ASM. Používanými materiály jsou hliník, nerezová ocel a litina.

Control Units Ex eŘídicí jednotky Ex e

Do pouzder vyztužených skelnými vlákny řady LCP a pouzder z nerezové oceli řady LCS lze integrovat až 4 ovládací prvky plnící celou řadu ovládacích funkcí.

Control Units Ex dŘídicí jednotky Ex d

Řada EFD21 umožňuje instalaci 2 ovládacích prvků do každé jednotky určené pro prostředí se skupinou plynů IIC, v prostředích IIB+H2 lze integrací do jednotky EFDC použít 11 ovládacích a sledovacích prvků.

Control Stations Ex eOvládací stanice Ex e

Komplexní nároky na provoz a sledování splní až 35 ovládacích prvků integrovatelných do ovládací stanice GLCS vyztužené skelnými vlákny. Řada FXLSCS z nerezové oceli umožňuje kombinovat až 56 ovládacích prvků v jediné jednotce.

Control Stations Ex dOvládací stanice Ex d

Odolné ohnivzdorné ovládací stanice mohou být dle potřeby vybaveny ovládacími prvky certifikovanými pro prostředí se skupinou plynů IIB. Řada EJB je dostupná v provedení z hliníku a nerezové oceli, řada ASM je vyráběna z litiny.

Control+Distribution Panels Ex dOvládací a rozvodné panely Ex d

Zařízení, která nejsou určena pro použití v nebezpečných prostředích, je možné ochránit pomocí ohnivzdorných pouzder řad EJB, ASM a GUB. Každé řešení je navrženo přesně pro potřeby zákazníka.

Control+Distribution Panels Ex deOvládací a rozvodné panely Ex de

Kombinace ohnivzdorných pouzder pro ochranu zařízení s ovládacími a zakončovacími jednotkami s certifikací Ex e nabízí mnoho výhod při montáži, údržbě a modernizaci.

Enclosures Ex dPouzdra Ex d

Široká škála ohnivzdorných pouzder nejrůznějších velikostí a z nejrůznějších materiálů tvoří základ pro návrh řešení ochrany proti výbuchu pro jakýkoli druh zařízení.

Disconnectors+Motor Starters Ex d IIBOdpojovače a spouštěče motorů Ex d IIB

Odpojovače řady SD a SF, spouštěče pro přímý rozběh (řada DOL) a spouštěče typu hvězda (řada SDS) tvoří portfolio produktů pro ovládání a provoz napájecích sítí, pohonů a strojů v prostředích s nebezpečím výbuchu.

Lighting+Signaling Ex d / Ex eOsvětlení a signalizace Ex d / Ex e
Pro použití v prostředích s nebezpečím výbuchu je k dispozici široká škála svítidel, hlásičů a prvků vizuální a zvukové signalizace.

Servis